svetulla1973
31 янв. 2018 г.

Відрахування з ДНЗ

Комментариев: 2

Доброго дня! Який порядок відрахування дитини з дошкільного навчального закладу? Чи має право керівник закладу відрахувати дитину за несплату батьками плати за харчування?

Admin
31 янв. 2018 г.

Доброго дня! Відповідаємо на Ваше запитання.

Порядок прийому, відрахування та збереження за дитиною місця у дошкільному навчальному закладі визначено Положенням про дошкільний навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003р. №305, де, зокрема, зазначено, що відрахування дитини з дошкільного навчального закладу державної та комунальної форми власності може здійснюватись:

  • за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

  • на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;

  • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Але адміністрація дошкільного навчального закладу зобов'язана письмово повідомити батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

Вам допомогла ця інформація? Так Ні

Дякуємо за порозуміння.

svetulla1973
31 янв. 2018 г.

Корисна інформація. Спасибі.

Самые новые посты
  • Admin
    31 янв. 2018 г.

    Шановні батьки вихованців, колеги, гості сайту! Запрошуємо вас до обговорення цікавих тем дошкільного виховання, сімейного виховання, освітнього процесу закладу. Чекаємо від вас запитань, пропозицій, побажань. Спілкування є шляхом до порозуміння. Адміністрація дитячого закладу "Сосонка" та його колектив відкриті для спілкування.